Утеплення Будинку Власноручь

Утеплення будинку пінопластом не вимагає спеціальних будівельних навичок. Краще вибирати листи середньої товщини. Обчисліть площу будівельних робіт. Відніміть від неї площа вікон і дверних панелей. Додайте кілька сантиметрів на укоси. І приступайте до роботи. Купуйте спеціальний клей для пінопласту і великі дюбелі довжиною, рівній висоті двох листів пінопласту, покладених один на одного. Або навіть трохи довше. Купуйте матеріали з запасом.

Утеплення стін пінопластом

Утеплення будинку своїми руками потрібно починати з підготовки стін. Вони повинні бути очищені, вирівняні і оброблені ґрунтовкою. Клей наноситься спеціальним зубчастим шпателем. Товщина шару – близько одного сантиметра. Листи на стіну потрібно клеїти в шаховому порядку. Відстань між ними необхідно максимально скорочувати.

Утеплення будинку зсередини

Після поклейки зміцните кожен лист пінопласту дюбелями. Розраховуйте, що на один лист пінопласту у вас піде п’ять дюбелів – чотири по краях і один в центрі. Після зміцнення пінопласт необхідно армувати сіткою. Нанесіть на листи товстий шар клею, накрийте сіткою і ретельно розгладьте її. Зміцніть кути.

Утеплення будинку своїми руками

Утеплення будинку зсередини проводиться зовсім іншим способом. Використовується зазвичай пінополістирол. Однак найкращий матеріал для внутрішнього утеплення стін – пінополіуретан. Він абсолютно не промокає, тому при його використанні не потрібна гідроізоляція. Пінополіуретан не потрібно клеїти або монтувати всередині спеціальних профілів. Матеріал розпилюють прямо на стіну. Він застигає за кілька секунд. Пінополіуретан легко можна розпорошити навіть на стелю і інші важкодоступні місця.

Утеплення будинку пінопластом

Вирішили самостійно зробити утеплення стін пінопластом? Ціна таких робіт цілком розумна. Купіть плити середньої товщини. Краще використовувати спеціальний клей для пінопласту. Нанесіть клей на стіну спеціальним зубчастим шпателем. Товщина клейового шару – один сантиметр. Покладіть листи пінопласту в шаховому порядку на клей. Відстань між плитами повинно бути максимально скорочено.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

Утеплення стін пінопластом ціна

[/column]
[column col=”1/2″]

Утеплення стін пінопластом зовні

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Утеплення стін пінопластом зовні відбувається за допомогою армованої сітки. Вона наноситься на шар клею, який накладається поверх листів пінопласту. Вибирайте пінопласт, який просочений речовиною, що перешкоджає горінню. Закріпіть листи пінопласту довгими дюбелями. Потім покрийте шар утеплювача штукатуркою. Фахівці рекомендують наносити штукатурку в два шари. Другий шар кладуть після повного висихання першого. Зовнішній шар штукатурки повинен бути ретельно опрацьовано і підготовлено для нанесення фінальної облицювання.

Утеплення фасадів своїми руками можливо тільки в приватному будинку. Якщо ваш котедж має два або три поверхи, вам не обійтися без будівельних лісів. Сьогодні виробляють легкі і міцні будівельні ліси з різноманітних сплавів. Їх можна взяти в оренду. Не користуйтеся дерев’яними лісами. Вони, як правило, дуже старі. Такі ліси становлять небезпеку для життя і здоров’я. Вони можуть зруйнуватися в будь-який момент.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

Утеплення фасадів мінеральною ватою

[/column]
[column col=”1/2″]

Утеплення фасадів стін квартир в киеве

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Утеплення фасадів мінеральною ватою обов’язково вимагає професійних знань, а також навичок будівельних робіт. У мінеральної вати є ряд переваг перед пінопластом. Головні переваги – негорючість і високі звукоізолюючі властивості. Перед наклеюванням шару мінеральної вати стіни слід обробити. Технологія очищення стін загальна і для вати, і для пінопласту. Однак є і відмінності. Перед утепленням мінеральною ватою зі стіни необхідно витягти все стирчать металеві поверхні – капелюшки цвяхів, фрагменти арматури. Інакше красивий фасад дуже скоро покриється плямами іржі. Перед закріпленням мінеральної вати необхідно розмітити стіни за допомогою капронового шнура. Він простягається між вбитими в стіну шматками арматури, які необхідно потім видалити.

Утеплення будинку пінопластом своїми руками дуже популярно серед господарів власних будинків. Це не тільки дозволить значно заощадити гроші на етапі монтажу, але і в період опалення ви будете платити значно меншу суму, ніж ваші сусіди. Пінопласт ідеально підходить для утеплення будинків, які знаходяться в зонах з жарким літом і холодною зимою. Завдяки своїм теплоізоляційним характеристикам він утримує тепло в холодну пору, а при спеці в приміщенні створюється оптимальна температура.

Утеплення будинку пінопластом своїми руками

Вибираючи між утепленням стін зовні або всередині, слід враховувати два моменти. При внутрішньому утепленні ви зменшуєте внутрішню частину кімнати, що може істотно позначитися на деяких приміщеннях. Якщо утеплення зовнішнє, то точка роси знаходиться поза домом, тому стіни не будуть промерзати.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

Утеплення будинку пінопластом відео

[/column]
[column col=”1/2″]

Як утеплити будинок пінопластом зовні

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Крім того, пінопласт широко представлений на ринку будматеріалів, і саме його забудовники використовують найчастіше. Тому при утепленні стін ви економите гроші на всіх етапах – під час закупівлі матеріалів, при монтажі і при експлуатації.

Переваги даного матеріалу:

  • невисоку ціну;
  • через великий вміст повітря пінопласт погано проводить тепло, тому є одним з кращих теплоізолюючих матеріалів;
  • завдяки повітрю матеріал легкий, його зручно переносити одному, процес різання дуже простий (ви можете порізати лист прямо в кімнаті, де буде його монтаж);
  • можна стіни утеплювати як зовні, так і всередині;
  • при внутрішньому монтажі, стіни не сильно товщають;
  • матеріал не піддається гниттю або впливу грибка;
  • вам не потрібні особливі навички для його монтажу.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

Утеплення будинку пінопластом відгуки

[/column]
[column col=”1/2″]

Як утеплити будинок зовні відео

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Негативні характеристики:

  • поряд зі своєю легкістю, матеріал досить крихкий, тому вимагає додаткового зміцнення (часто використовують армуючої сітки і штукатурку);
  • не підходить для деяких видів оздоблювальних робіт, руйнується під впливом певних лакофарбових виробів;
  • матеріал легко займистий;
  • якщо в будинку є миші або щури, то не рекомендується використовувати пінопласт для утеплення – гризуни його легко гризуть.

Які матеріали вибрати?

Половина успіху полягає в правильно підібраних, якісних будматеріалах. Для початку потрібно вибрати пінопласт. Вам необов’язково брати самий щільний і найтовстіша матеріал. Для утеплення будинку підійдуть листи середньої щільності і товщини. Якщо ви сумніваєтеся в тому, яка товщина і щільність підійдуть вам – краще проконсультуватися з продавцем.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

Утеплення будинку пінопластом ціна

[/column]
[column col=”1/2″]

Утеплення будинку пінопластом плюси і мінуси

[/column]

[su_spacer size=”50″]

При покупці клею звертайте увагу на те, для чого він призначений. Ви можете взяти звичайний будівельний клей, але клей для пінопласту набагато надійніше. Так ви будете впевнені, що пінопласт щільно і надійно приклеєний до стіни. Щоб додатково зміцнити листи пінопласту в стіні використовують «парасольки». Як дізнатися які і в якій кількості вам знадобляться? Довжина їх повинна бути дорівнює двом толщинам пінопласту, а на один лист йде 5 штук «парасольок».

Наступні поради розкажуть, як утеплити будинок пінопластом зовні, щоб це було не тільки швидко, а й якісно. Для початку потрібно підготувати стіни. Від цього буде залежати, наскільки щільно пінопласт буде прилягати до стіни, чи буде він надійно триматися. Тому кріпити матеріал можна тільки на очищену, прогрунтовану і обов’язково вирівняну стіну.

Далі на лист наноситься клей товщиною в 1 см і ретельно розподіляється по всьому листу. Кріпиться пінопласт на стіну строго в шаховому порядку, важливо при цьому стежити, щоб щілини між листами були мінімальними.

Як клеїти пінопласт на нерівну стіну відео

Щоб продовжити термін експлуатації далі необхідно використовувати «парасольки». Кріпляться вони легко – чотири в кожен кут і один в центр. Для їх установки краще взяти перфоратор. Потім пінопласт необхідно зміцнити сіткою. Для цього на матеріал наноситься товстий шар клею, в який топиться сітка. І в кінці потрібно обов’язково поштукатурити стіну. Найкраще це зробити два рази, так поверхню краще вирівнюється і стає готовою для фарбування.