Яку рушникосушку обрати?

Електричні рушникосушки – відмінний вибір для ванної кімнати.Такий виріб не займає багато місця, дозволяючи сушити безліч речейодночасно і створюючи комфортну температуру в приміщенні. Втім, невсяка рушникосушка заслуговує на увагу. Якщо ви шукаєте надійне,довговічне і доступне рішення, рушникосушарка від Sanline -ідеальний вибір. Повний каталог продукції компанії доступний на сайті https://san-line.com.ua/

Як вибрати рушникосушарку?

В першу чергу варто звернути увагу на розміри вашої ванноїкімнати, а також на тип рушникосушки. Так, електричні моделі простів установці і не вимагають подачі води для роботи. Водяні рушникосушки необхідно підключати до трубопроводубезпосередньо, що здешевлює експлуатацію в довгостроковійперспективі. Ціна і матеріал виробу також безпосередньо впливаютьна якість, тому їх теж варто враховувати.

Крім названих факторів, потрібно враховувати наступніхарактеристики:

  • форма;
  • розмір;
  • колір;
  • наявність знімних полиць.

Як користуватися пристроєм?

Суть роботи всіх рушникосушарок проста: вони нагріваються самі ігріють повітря навколо, створюючи приємний мікроклімат вприміщенні. Однак, в залежності від типу підключення, процесустановки виробу може відрізнятися. Водяні рушникосушки вимагаютьприсутності професіоналів, адже їх необхідно підключати дотрубопроводу. Електричні моделі можна повісити і своїми руками, такяк вони живляться від стандартних розеток і не з’єднуються зтрубами. Компанія Sanline виготовляє рушникосушки обох типів вжебільше 20 років і є лідером українського ринку.

Як доглядати за рушникосушаркою?

Нержавіюча сталь дозволяє витрачати мінімум зусиль на підтримкувашої рушникосушки в ідеальному стані. Ретельного догляду непотрібно, так як нержавіюча сталь не схильна до корозії абогрибків, не виходить з ладу з часом. Виробник Sanline надаєгарантію 50 років на водні і 20 років на електричні моделі.

Як купити на сайті?

Купити рушникосушки і комплектуючі можна на офіційному сайтікомпанії. Замовлення доставляються поштою по всій територіїУкраїни. Ви також можете замовити самовивезення з магазину компаніїв Києві чи Вінниці. Оплатити покупки можна післяплатою, готівкою вмагазині або кур’єру, а також картою на розрахунковий рахунок.