Євроштахетник: особливості використання

Якщо ви хочете побудувати на своїй ділянці декоративний паркан або відгородити клумбу, садочок чи інші елементи, то розгляньте варіант купівлі євроштахетника. Цим терміном називають металеві планки, які є чудовою альтернативою дерев’яним. Їх роблять з оцинкованої сталі товщиною в 0,5 мм, ширина виробу – 105 або 115 мм. На зовнішню поверхню наноситься спеціальний полімер, який захищає метал від корозії й інших неприємностей.

Євроштахетник – це зручний спосіб швидко створити красивий і практичний паркан. Він випускається в різній колірній гамі (палітра RAL), тому ви зможете підібрати варіанти забарвлення, які підходять під наявний архітектурний ансамбль. Фіксується цей матеріал за допомогою заклепок до металевої або дерев’яної основи.

Переваги виробу

До плюсів паркану належать:

  1. Доступна ціна. Євроштахетник коштує зовсім недорого, тому його купівля не вдарить по вашому бюджету, навіть якщо вам потрібно закрити великі обсяги.
  2. Тривалий термін служби. Паркан робиться з оцинкованого металу, покритого полімером, тому йому не нашкодять ультрафіолет, волога, обмерзання й ін. Середній термін служби – не менше ніж 30 років.
  3. Простота й висока швидкість монтажу. З установкою впорається навіть одна людина, у якої немає будівельного досвіду: достатньо просто притулити планку до напрямних і зафіксувати її у вертикальному положенні.
  4. Відсутність почуття «замкнутого простору», яке притаманне конструкціям з цільних листів. Через штахетник проникають сонце та повітря. Тому не виникає почуття, що перебуваєш на виробничій або комерційній території.
  5. Декоративний зовнішній вигляд. Листи красиво виглядають, за їх допомогою можна створювати огорожі різних видів і розмірів.

Також до плюсів можна віднести й невелику вагу виробів: для них не потрібно робити повноцінний стрічковий фундамент або використовувати бетонні стовпи.

Як замовити

Якщо хочете придбати якісний євроштахетник безпосередньо у виробника, це можна зробити за посиланням https://forostina.com.ua/evroshtahetnik/. Тут представлений широкий вибір оздоблювальних і покрівельних матеріалів від компанії Forostina. Вона займається їх виготовленням і продажем, тому вам не доведеться переплачувати посередникам.

Якщо ви не знаєте, яка кількість матеріалу потрібна для побудови паркану або вам необхідні консультації з будь-яких питань, то можете сміливо телефонувати менеджерам Forostina. Вони допоможуть вам оформити купівлю й організують доставляння до будь-якого населеного пункту країни транспортними та поштовими компаніями.