Заливка бетону у Львові та області

Плануєте заливку бетону на об’єкті? Скористайтеся послугами компанії «СтрийКумБуд» і виконуйте бетонні роботи швидко, надійно і недорого. Тут ви можете взяти в оренду міксер та іншу спецтехніку для різних будівельних робіт. 

«СтрийКумБуд» пропонує самохідні бетонні міксери високої прохідності, за допомогою яким можна самостійно вигшотовити бетон із матеріалів замовника безпосередньо на території об’єкта. Такий міксер самостійно завантажує всі сипучі матеріали, закачує воду, виконує всі необхідні процеси і заливає бетон. Варто зазначити, що такий бетон виходить дешевший і часто якісніший за заводський. 

Детальніше прочитати про цей процес, подивитися фотографії і портфоліо можна на сайті за посиланням: https://www.skb.lviv.ua/services/zalivka-betonu/. Там ви знайдете багато іншої корисної інформації про послуги і компанію. 

Про компанію «СтрийКумБуд»

Компанія відома на львівському ринку з 2011 року. Вже понад 10 років «СтрийКумБуд» здає на прокат спеціальну техніку для ремонтних робіт, для реконструкції та обслуговування автомобільних доріг і такі послуги, як: заливка бетону, фундаменту, перевезення спецтехніки, вантажні перевезення, копання септиків, ставків, траншей, планування та благоустрій території, демонтажні роботи, вивіз грунту і продаж спецтехніки. 

Весь перелік послуг, опис, вартість, умови та іншу інформацію можна дізнатися на сайті. Також там ви знайдете і портфоліо компанії , по якому можете оцінити якість виконання замовлень. 

Особливості співпраці

«СтрийКумБуд» займається заливанням стяжок, фундаментів, перекриття, силових поясів. 

Процес, пов’язаний із бетонними роботами, складається з 3 етапів:

  1. Консультація клієнта із замовником. За потреби, наші майстри виїжджають на об’єкт. 
  2. Доставка сипучих матеріалів замовника. 
  3. Виготовлення і заливка бетону на об’єкті. 

Перед початком роботи ми обов’язково вибираємо правильні пропорції і консистенцію бетону, що визначає ліквідність суміші. Інколи помилково майстри без досвіду дродають більшу кількість води для збільшення ліквідності, а це призводить до ітсостних змін властивостей і зменшення терміну експлуатації матеріалу. Спеціалісти «СтрийКумБуд» досконало знають всі нюанси, щоб результат був максимально якісний і надійний.

Скільки коштує заливка бетону?

Вартість заливки бетону з матеріалів замовника – від 300 грн за 1м3. Ціна оренди самохідного бетонозмішувача – від 950 грн за годину. 

Для того, щоб вирахувати точну вартість під ваше замовлення, подзвоніть за номером телефону, вказаним на сайті, та проконсультуйтеся з оператором. 

Заливка бетону, оренда спецтехніки та інші послуги від компанії «СтрийКумБуд» доступні у Львові, Стрию та по всій території Львівської області.