Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасадні Панелі в дизайні Унікального Даху: фото реалізації

Фасадні Панелі в дизайні Унікального Даху: фото реалізації

Будинок з унікальною дахом був побудований з використанням безлічі натуральних будівельних матеріалів. Фасадні панелі в дизайні його даху зіграли головну роль. Будівля знаходиться над виноградником площею 12 гектарів і в повній мірі використовує вражаючі види, які видно зі схилу пагорба.

Спільна робота архітекторів об’єднує своє оточення в зовнішньому дизайні. Дизайнери вибрали нейтральну колірну палітру, що складається з каменю, дерева, скла, металу і стали. Природні будівельні матеріали були обрані для того, щоб вписатися в пишний пейзаж, навколишній будинок.

З південного боку є зони обслуговування будинку – гараж і кінотеатр, облицьовані в природну кам’яну кладку, зібрану з кар’єру в Мельбурні. У той час як північна сторона, що створює більш легке відчуття, дає вид левітації, оповитою склом і сталлю. На північній стороні розташовані житлові приміщення, такі як спальні.

Цікавим компонентом зовнішнього дизайну є лінія даху метелики, яка має вигнуті лінії, що відображають пластичність будинку. Дах була натхненна крилом метелика і облицьована в алюмінієві панелі Alucobond PLUS Champagne.

Крім того, консольна дерев’яна палуба з північного боку дозволяє побачити захоплюючі дух види, що оточують власність в сторону національного парку Кінглейк і долини Ярра. Унікальний дизайн будинку був натхненний природою. Використовуючи органічну колірну палітру, дизайнери змогли побудувати будинок з цілісністю і можливісті їх опису в найкрасивішою обстановці.